Pranie wykładzin zimą? Jak wysuszyć wykładzinę po praniu?

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Pranie wykładzin zimą? Jak wysuszyć wykładzinę po praniu?

Pranie wykładzin zimą w niektórych sytuacjach jest koniecznością ale jak prać i suszyć aby nie powstało “bagno”? Jak szybko i skutecznie wysuszyć wyprany dywan? Jest na to prosty sposób – profesjonalny turbowentylator zapewni cyrkulację ciepłego powietrza na takim poziomie, że każdą wykładzinę wysuszymy w przeciągu kilku chwil…

Przede wszystkim parametrem suszącym jest wiatr, ruch powietrza zatem dla wszystkich tych, których przerażają rachunki za prąd mamy dobra nowinę: Większość nagrzewnic ma 3 tryby pracy:

  1. WENTYLATOR (bez grzania)
  2. WENTYLATOR Z POŁOWĄ MOCY GRZANIA
  3. WENTYLATOR Z PEŁNĄ MOCĄ GRZEWCZĄ

Dzięki temu można w łatwy sposób dobrać tak tryb pracy aby efektywność w stosunku do kosztów nie przerosła zakładanego budżetu. Dzięki temu mamy możliwość w ciepłe dni tylko przyśpieszyć suszenie korzystając z trybu 1 lub w przypadku bardzo mroźnych dni możemy użyć trybu 3 i szybko wysuszyć nawet najbardziej zawilgocony dywan.

W naszej wypożyczalni każdy z klientów ma możliwość skorzystania z oferty wynajmu turbowentylatorów. Dzięki temu nie trzeba się martwić o wilgotność pranych powierzchni.

POLECAMY NA KAŻDĄ POGODĘ!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń