Czyszczenie myjką ciśnieniową.

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Czyszczenie myjką ciśnieniową.

W praktyce zawodowej myjka ciśnieniowa ma niezliczone zastosowania: woda pod ciśnieniem usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. W niektórych sektorach najlepszą wydajność zapewniają branże wykorzystujące gorącą wodę, ułatwiając pracę.

Wybór myjki ciśnieniowej zależy od celu, w jakim jest używana i, co najważniejsze, od rodzaju zabrudzeń, z którymi należy się uporać. W niektórych dziedzinach zawodowych, takich jak rolnictwo, gdzie brud jest wszędzie i jest trudny do usunięcia, proste czyszczenie wodą pod ciśnieniem nie wystarczy. W takich przypadkach myjka ciśnieniowa na gorącą wodę jest najlepszym sprzymierzeńcem szybkiego, skutecznego i profesjonalnego czyszczenia.

JAK DZIAŁA MYJKA CIŚNIENIOWA NA GORĄCĄ WODĘ

W porównaniu do myjek ciśnieniowych na zimną wodę, myjki ciśnieniowe na gorącą wodę wyposażone są w bojler, który pozwala na podgrzanie wody do temperatury umożliwiającej rozpuszczenie tłuszczów i olejów z węglowodorów lub związków pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Woda o wysokiej temperaturze sprzyja rozpuszczaniu zabrudzeń oleistych i usuwaniu zabrudzeń tłustych, np. obornika, zapewniając dotrzymanie wymogów higienicznych nałożonych przez przepisy.

MYJKA CIŚNIENIOWA GORĄCA WODA DLA GOSPODARSTW

We wszystkich sektorach rolnictwa i hodowli zwierząt czystość stała się nieodzownym elementem, którego należy przestrzegać, między innymi ze względu na liczne przepisy, które określają precyzyjne obowiązki i standardy jakości. Utrzymanie czystości w stajniach, kurnikach, mleczarniach i magazynach wymaga długich godzin pracy i wysiłku. O ile jednak dawniej to człowiek musiał skrobać, zamiatać i zgarniać grabiami, miotłami i łopatami, dziś moc myjki ciśnieniowej może zostać wykorzystana do usunięcia wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z każdej przestrzeni, nawet tej najmniej dostępnej. za pomocą tradycyjnych narzędzi.


ODKRYJ MYJKI CIŚNIENIOWE DLA ROLNICTWA

Na przykład za pomocą myjki ciśnieniowej na gorącą wodę Karcher HDS 798C można kilkoma szybkimi ruchami łatwo usunąć błoto i ziemię z podwórek, ścian stodół, szklarni i magazynów oraz z wszelkich innych powierzchni lub maszyn.

Rolnik spędza zatem większą część dnia na utrzymywaniu zagród i wiat dla zwierząt w czystości z odchodów i obornika, ponieważ w każdym gospodarstwie hodowlanym istotne jest unikanie infekcji oraz namnażania się bakterii, zarazków i pasożytów.

Dlatego myjka ciśnieniowa na gorącą wodę jest dobra do:

  • Szybko i łatwo wyczyść karmniki dla owiec, kóz i koni z zanieczyszczeń:
  • Oczyść stajnie z obornika i błota;
  • Oczyść ścieżki zbiorcze dużych obór dla bydła z płynnych odpadów, słomy i odchodów;

Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę idealnie nadaje się do zwalczania i usuwania tych materiałów ze środowiska, pojazdów i sprzętu.

MYJKA CIŚNIENIOWA GORĄCA WODA DO SPRZĘTU ROLNICZEGO

Głównymi sprzymierzeńcami rolnika są jego sprzęt rolniczy, a każdy rolnik wie, jak ważne jest utrzymywanie sprzętu w czystości, aby ograniczyć awarie i uniknąć wysokich kosztów napraw. Dlatego bardzo korzystne jest używanie myjki ciśnieniowej, aby narzędzia używane na polach były zawsze czyste.

Zimna woda jest jednak nieskuteczna wobec tłuszczów, ponieważ może jedynie rozproszyć uwodornione mikrocząsteczki tworzące olej i smar, ale nie może ich szybko i dokładnie usunąć z powierzchni. Dlatego w pojazdach rolniczych konieczne jest stosowanie myjki ciśnieniowej na gorącą wodę.

Myjka ciśnieniowa na gorącą wodę, doskonale radzi sobie z tłuszczem i trudniejszymi osadami, które mogą tworzyć się na kołach, połączeniach mechanicznych i wszelkiego rodzaju powierzchniach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń