Tychy – pranie kanapy po użyciu Vanish-a

✅ Pranie dywanów Katowice oraz czyszczenie wykładzin. Nasza firma to również możliwość wynajmu odkurzacza piorącego do samodzielnego prania oraz wynajmu myjek ciśnieniowych Karcher do czyszczenie kostki brukowej elewacji oraz wielu innych. W naszej firmie wynajmiesz myjkę spalinową 280 Bar!

Tychy – pranie kanapy po użyciu Vanish-a

Czyszczenie kanapy Tychy

O poranku zostałyśmy telefonicznie poproszone o przyjazd do Tych. Sympatyczna rozmówczyni opowiedziała nam o charakterze naszej pracy – chodziło o wyczyszczenie kanapy oraz dwóch foteli. Meble te były z jednego kompletu, który miał już osiem lat. Wymagał więc porządnego odświeżenia, bo dotychczas właścicielka używała jedynie środków takich jak Vanish, które oczywiście nie dadzą rady wszystkim rzeczom, które odkładają się na tkaninach przez tak długi czas używania. W dobrym humorze wyruszyłyśmy do miasta, aby za pomocą swoich usług przywrócić wspomniane meble do stanu przypominającego nowość.

Wiedziałyśmy, że taka praca potrafi zająć dużo czasu i wymaga podziału ról, abyśmy mogły zająć się każdym elementem z należytą dokładnością – absolutnie nie chciałybyśmy przecież, żeby klienta była niezadowolona. Niechlujnie wykonana praca zresztą nie zdenerwowałaby tylko jej, ale i nas, bo jesteśmy profesjonalistkami i chcemy, aby to co robimy zawsze stało na wysokim poziomie. Nie było to nasze pierwsze zlecenie tego dnia, więc umówiłyśmy się dopiero na godzinę siedemnastą. Z tego powodu zapaliłyśmy światło, aby wszystko dokładnie widzieć – nawet najmniejszą plamkę trzeba wypatrzyć i się jej pozbyć, aby praca była solidnie wykonana.

O ile z kanapą uwinęłyśmy się błyskawicznie, to fotele zajęły nam nieco więcej czasu. Wymagały użycia dodatkowych środków oraz bardzo dużej staranności, aby przypadkiem nie uszkodzić materiału z którego zostały one wykonane. Jednak dzięki naszemu doświadczeniu oraz rzeczom używanym do pracy nie miałyśmy z tym wielu problemów – mogłybyśmy to nawet zrobić dużo szybciej, ale zależało nam na tym, aby zlecenie zostało dobrze wykonane. Czasem lepiej poświęcić czemuś więcej minut czy nawet godzin, ale mieć dzięki temu pewność tego, że osoba korzystająca z naszych usług okaże się być nimi zachwycona.

Ostatecznie po kilku godzinach stwierdziłyśmy z zadowoleniem, że fotele i kanapa wyglądają jak nowe, albo i lepiej. Wprawdzie chwilami nieco się zmęczyłyśmy, ale dla osiągania takich efektów warto było – potwierdziła to też opinia pani, która zamówiła naszą pomoc. Była pod dużym wrażeniem tego w jakim stopniu odnowiłyśmy jej meble, a w dodatku poczęstowała nas pyszną przekąską, co umiliło nam pracę oraz stanowiło przyjemny gest. Po chwili miłej pogawędki trzeba było jednak wracać do naszych okolic, aby nie podróżować późną nocą i mieć siły na kolejny dzień pracy.

Jesteśmy bardzo dumne z pracy, którą wykonałyśmy tego dnia. Sprawiłyśmy, że meble wyglądają teraz naprawdę rewelacyjne, a klienta zaoszczędziła pieniądze, które chciała zapewne wydać na nowy komplet w przypadku, gdyby nasze usługi nie były aż tak dobre. Owszem, chwilami byłyśmy bardzo skupione, aby nic nie umknęło naszej uwadze oraz wszystko zostało perfekcyjnie doczyszczone, ale na pewno wystąpiła satysfakcja u nas oraz u właścicielki kompletu – a to bez wątpienia najważniejsza rzecz. Taki cel stawiamy sobie zresztą przy każdym możliwym zleceniu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń